מה ספורטאי צריך?

מה
ספורטאי
צריך?

לכולנו יש חלום או מטרה גדולה שברצוננו להגשים.
מה החלום שלך?
יש לך צורך במישהו שיאמין בך, שיכוון אותך, שידחוף אותך, שיהיה לו אכפת,
שיידע מה לעשות עכשיו ויידע לשאול את השאלות הנכונות.
יש לך צורך במישהו שיאמין בך, שיכוון אותך, שידחוף אותך, שיהיה לו אכפת,
שיידע מה לעשות עכשיו ויידע לשאול את השאלות הנכונות.

מה אני
מציע?

מה אני מציע?

פגישת היכרות הדדית ואחריה 8-2 מפגשי ליווי בחודש, ברמה הגופנית, המקצועית
או המנטלית, שיכולים לכלול:
1.  צפייה שלי בך באימונים ובמשחקים
2.  צפייה משותפת שלנו במשחק שלך בוידאו ושיחה על מה שראינו
3.  אימון על המגרש או מחוץ לו
4.  שיחה על עניינים שוטפים או על נושא ספציפי

ככל שיתקדם התהליך יהיה לך אפשרי לתת לעצמך משוב גדול יותר וכמות המפגשים איתי תצטמצם.

למי זה
מתאים?

למי זה מתאים?

אם יש לך תשוקה גדולה לעשות דברים שיקדמו אותך למטרה שלך, יכולת להתחייב לתהליך
לטווח ארוך ומוכנות לשמוע ולראות את עצמך משתנה – אפשר להתחיל.

opening quotation mark

החלום מתחיל עם מורה שמאמין בך,
שסוחב ודוחף ומוביל אותך לרמה הבאה -
לפעמים דוקר אותך קלות עם מקל חד שנקרא אמת
- דן ראת'ר -

closing quotation mark
opening quotation mark

החלום מתחיל עם מורה שמאמין בך,
שסוחב ודוחף ומוביל אותך לרמה הבאה -
לפעמים דוקר אותך קלות עם מקל חד שנקרא אמת
- דן ראת'ר -

closing quotation mark

פרגונים

על עדי
גלעד ערמון

לפני כמה שנים עדי התחילה בניסיונות השכנוע שאעזור לה לרוץ. היא הצליחה ומאז התהליך שלה לא מפסיק להפתיע אותה, אותי זה פחות מפתיע כי היא נחושה בצורה יוצאת דופן.

עדי קינדלר-גרין

אף פעם לא אהבתי לרוץ, אבל מאוד רציתי להתחיל.
עבדנו ביחד בצוות נבחרת ישראל נערות בכדורסל
החיבור היה טוב, ביקשתי עזרה והתחלנו.
אימון ראשון 12 דק ריצה וכמה קילוגרמים עודף
לא יכולה היה צמד מילים נפוץ במהלך האימון.
היום בעזרתך ובזכותך
21 קמ זה חימום ו-15 קג פחות לסחוב איתי ... לא יכולה זאת לא אופציה

היעד - מרתון.

העידוד, התמיכה, הדחיפה לעשות הכי טוב שלי גם כשמאוד קשה, הפרופורציות, השיחות איתך אחרי עוד ריצה מתסכלת. לימדת אותי שאין דבר העומד בפני הרצון
ושאני יכולה לעשות את מה שהוא אפילו לא היה חלום.

תודה ענקית וביחד ליעד הבא


אף פעם לא אהבתי לרוץ, אבל מאוד רציתי להתחיל. אימון ראשון 12 דקות ריצה וכמה קילוגרמים עודף. היום בעזרתך ובזכותך
21 ק"מ זה חימום ו-15 ק"ג פחות לסחוב איתי... לא יכולה זאת לא אופציה

עדי קינדלר-גרין
על לינוי
גלעד ערמון

פגשתי את לינוי בנבחרת עד גיל 14 כשהייתה בכיתה ח' וממש בתחילת דרכה. לינוי היא ספורטאית נהדרת ואדם חיובי שהצליחה לנצל מצבים רבים בחייה כדי לצמוח ולהתפתח. מלינוי למדתי רגישות ומהי החשיבות של החיים מחוץ למגרש. החיוביות והאופטימיות שלה הן השראה לכל אדם שיפגוש אותה.

לינוי ביטון
שחקנית באקדמיה למצוינות בספורט במכון וינגייט

כמות הנתינה הענקית שהקדשת עבורי מתחילת הקשר היא עצומה! מהשיחות הקטנות בכל פעם שנפגשים שבכל פעם מעלים לי חיוך וגורמות לי להסתכל על החיים בצורה קצת יותר חיובית ושונה. מהאימונים האישים והקבוצתיים שתמיד האמנת בי וגרמת לי להרגיש טוב עם עצמי ובכל פעם שירד לי קצת הביטחון גרמת לי ללמוד להחזיר אותו ולהגיד לי במה אני כן טובה ולימדת אותי לחשוב מה החוזקות שלי ואיך לשמר ולשפר אותם .

אתה מאמין בדרך שלך שהיא כל הזמן ללמוד מחדש ואני ממש מתחברת לדרך שלך ושמחה שלימדת אותי הרבה ממנה. בזכותך התקדמתי המון מבחינה מנטאלית וכמובן שמבחינה פיזית על המגרש.

אנצל את ההזדמנות לומר לך המון תודה, תמשיך ללכת בדרך שלך ולהאמין בה!

תמיד קדימה.

כמות הנתינה הענקית שהקדשת עבורי מתחילת הקשר היא עצומה! תמיד האמנת בי וגרמת לי להרגיש טוב עם עצמי ובכל פעם שירד לי קצת הביטחון גרמת לי ללמוד להחזיר אותו.

לינוי ביטון
שחקנית באקדמיה למצוינות בספורט במכון וינגייט
על עודד
גלעד ערמון

עודד תמיד יודע איך להגיד מילה טובה בזמן הנכון, להצחיק את מי שסביבו וליצור אווירה חיובית. מאמן אכפתי בצורה יוצאת דופן אפילו בנוף האקדמיה בוינגייט שדורשת אכפתיות מעל הממוצע. עודד השקיע שעות רבות בחינוך ובאימון השחקנים שלו והיה תמיד נוכח עבורם.

עודד נאמן
מאמן כדוריד בכיר

הכרותי עם גלעד הייתה במהלך עבודתנו באקדמיית המצויינות במכון וינגייט.

על אף שהגענו מענפים שונים, בקיאותו ורצינותו של גלעד, הן בעבודה השוטפת אל מול השחקנים והן במישור המקצועי על המגרש היוו גורם מעורר השראה אצלי ובסביבת העבודה הלחוצה והדורשת של האקדמיה.

התכנון, הביצוע, הבקרה, הידע הרב והפנייה אל מחוץ לגבולות עולם הכדורסל, כמו גם הזמינות התמידית והרצון להשתפר בכל רגע נתון היו סממן בולט בעבודתו של גלעד עם שחקני ושחקניות אקדמיית הכדורסל.

התכנון, הביצוע, הבקרה, הידע הרב והפנייה אל מחוץ לגבולות עולם הכדורסל, כמו גם הזמינות התמידית והרצון להשתפר בכל רגע נתון היו סממן בולט בעבודתו של גלעד.

עודד נאמן
מאמן כדוריד בכיר
על עמרי
גלעד ערמון

החברה שלנו, תרבות הספורט שלנו, זקוקה לאנשים כמו עמרי, ואני שמח שהוא ממשיך בתחום הזה ומקווה שיישאר בספורט גם לאחר שקריירת המשחק שלו תסתיים. לעמרי חשוב להעביר את הידע והתובנות שצבר במהלך הקריירה שלו לספורטאים וספורטאיות צעירים, והוא גם יזם מלגת לימודים לכדורעפנים שבתמורה מקדמים פעילות לטובת הענף.

עמרי שוורץ
קפטן נבחרת ישראל בכדורעף ויוזם פרויקט ״חליפות״

זכיתי להכיר את גלעד כלשמדנו יחד את ההתמחות בפסיכולוגיה של הספורט אצל פרופ' גרשון טננבאום. באופן לא רשמי ודי מהיר גלעד הפך לסוג של "עוזר הוראה" בכיתה תוך שהוא דואג להעשיר את הדיונים בשאלות נוקבות, נקודות מבט ייחודיות ובעיקר בהרבה סקרנות ותשוקה לידע ולדרך היישום של הידע על ספורטאיות וספורטאים.

גלעד הפך לסוג של "עוזר הוראה" בכיתה תוך שהוא דואג להעשיר את הדיונים בשאלות נוקבות, נקודות מבט ייחודיות ובעיקר בהרבה סקרנות ותשוקה לידע ולדרך היישום של הידע.

עמרי שוורץ
קפטן נבחרת ישראל בכדורעף ויוזם פרויקט ״חליפות״
על עודד
גלעד ערמון

עודד היה המלווה הרשמי שלי מהרגע שהגעתי לעמק יזרעאל. גרנו זה לצד זה, חלקנו חוויות טובות ורעות, דיברנו על החיים ועוד יותר מזה על כדורסל, וצמחנו יחד. עודד בעל עין נהדרת לפרטים ואני שמח עבור כל מאמן שהוא מלווה ועבור כל שחקן שהוא מאמן.

עודד הנדלר
מאמן ומלווה מאמנים במחלקת הנוער בעמק יזרעאל

בכל תחום בחיים של היום אנחנו נעזרים במשהו שמכוון ומנחה אותנו,אם זה ההורים בגידול הילדים, גוגל הכל יכול וה Waze שמזמן הפך לחבר הטוב שלנו.  במשך שנתיים אתה היית הגוגל שנעזרתי בו בתחום הכדורסל/עריכות וידאו וספרים.

זאת הרגשה מאוד טובה שכל משימה שיש לך אם תיתקל בבעיה יהיה בסדר, גלעד יעזור. בעצם בשנתיים שהיית פה אלו השנתיים שהקפיצו אותי מקצועית. אומנם הפריצה הגיעה אחרי שעזבת אבל ללא הכלים שלימדת אותי לא הייתה לי את היכולת הדרושה לקפוץ. נושא עריכות הוידאו הוא הדוגמה הטובה לכך. מבחינתי מאמן שלומד לערוך וידאו זה כמו ילד שלומד ללכת. וכמובן, צמד המילים ״תמיד קדימה״ מלווה אותי עד היום. (כולל לפני שבועיים שקיבלתי סל ניצחון מחצי מגרש).

במשך שנתיים אתה היית הגוגל שנעזרתי בו בתחום הכדורסל/עריכות וידאו וספרים. זאת הרגשה מאוד טובה שכל משימה שיש לך אם תיתקל בבעיה יהיה בסדר, גלעד יעזור. וכמובן, צמד המילים ״תמיד קדימה״ מלווה אותי עד היום.

עודד הנדלר
מאמן ומלווה מאמנים במחלקת הנוער בעמק יזרעאל
על אופיר
גלעד ערמון

את אופיר הכרתי כשהייתה בכיתה ט' ושיחקה איתנו בנערות ב' לאומית בעמק יזרעאל. שחקנית אינטליגנטית, סטודנטית של המשחק במלוא מובן המילה, שהתשוקה שלה למשחק היא בין הגבוהות שראיתי בארץ. אופיר הגיעה לנבחרות הצעירות ותרמה בהן באופן קבוע והיא ממשיכה לכוון גבוה.

אופיר לביא
רכזת בליגת העל

גלעד הוא אחד האנשים הכי חכמים ומשקיענים שאני מכירה. הוא תמיד עושה את הכי טוב שלו בכל דבר. תמיד בעל עצות טובות ונכונות לעזור כשצריך. ממליצה לכם להיעזר בו אם אתם אוהבים כדורסל ורוצים ללמוד דברים חדשים על המשחק שאפילו לא חשבתם שקיימים

גלעד תמיד עושה את הכי טוב שלו בכל דבר. תמיד בעל עצות טובות ונכונות לעזור כשצריך. ממליצה לכם להיעזר בו.

אופיר לביא
רכזת בליגת העל
על היאלי
גלעד ערמון

משפחת אורן, לצד משפחות אחרות באזור באותה תקופה, בחרו לעבור להתאמן ולשחק כדורסל בעמק יזרעאל. היאלי הצטרפה לקבוצה של בנות שהכירו זו את זו עוד קודם והשתלבה בצורה יפה במארג הקבוצתי. כל מאמן חולם לאמן שחקניות כמו היאלי - מחויבות, בעלות משמעת עצמית ואהבה גדולה למשחק, ואין ספק שאת הערכים האלה למדה בבית.

מיה אורן
אמא של היאלי

את גלעד הכרנו לראשונה בשנת 2012. בדיוק במעבר של ביתי למחלקת הנערות של מועדון הכדורסל עמק יזרעאל. פגשנו מאמן קשוב, מסור בנשמה לעבודתו המקצועית, רציני, אכפתי, חדור מטרה, מקצוען חסר פשרות, מציב רף גבוה לכל שחקנית, זאת בהתאם ליכולת האישית שלה ויודע בהחלט להוציא מכל אחת את המירב שלה ולהגיע לכדי מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בה. ובהחלט ברמה הקבוצתית, מצליח לחבר בין השורות, ליצור מחוייבות של השחקניות כלפי הקבוצה, לגבש ולהביא את הקבוצה לרמה המיטבית הן ברמה המקצועית, החברתית והמנטלית. הקבוצה בהחלט עולה על סך חלקיה תחת שרביטו של גלעד. מעריכים, מוקירים ואוהבים את גלעד מאד מאד.

מאמן קשוב, מסור בנשמה לעבודתו המקצועית, רציני, אכפתי, מציב רף גבוה ויודע בהחלט להוציא מכל אחת את המירב שלה ולהגיע לכדי מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בה.

מיה אורן
אמא של היאלי
על ניצן
גלעד ערמון

את ניצן התחלתי לאמן בילדות של הפועל גליל עליון, כשהייתה בכיתה ז'. לאחר שנתיים היא החליטה לעבור לאקדמיה בוינגייט ואחרי חודש הצטרפתי אליה גם אני. אני מכיר אותה 6 שנים, ובכל אחת מהשנים הללו התקדמה צעד אחד נוסף לעבר המטרות שלה, דבר שמעיד עליה רבות וכמובן, על המשפחה שגידלה אותה.

אילן עמר
אבא של ניצן

גלעד לא חושב תמיד כמו כולם, אדם עם עקרונות וערכים, די נדיר במחוזותינו.

זוכר איך באחד המשחקים שלך כמאמן של בתי באת לגעור בנו ההורים על ש"בירכנו" את השופט וממש כעסת עלינו.

מודה לקח לי זמן רב להבין את דרכך המיוחדת, וכשכך קרה התחלתי להעריך אותך מאוד.

מעריך מאוד את היותך לא רק מאמן של בתי אלא על כך שהיית לה ולנו מנטור לכדורסל ולחיים בכלל.

חלקך בתהליך שבתי עברה ועד למה שהיא היום הוא רב ומשמעותי.

גלעד לא חושב תמיד כמו כולם, אדם עם עקרונות וערכים, די נדיר במחוזותינו. מעריך מאוד את היותך לא רק מאמן של בתי אלא על כך שהיית לה ולנו מנטור לכדורסל ולחיים בכלל.

אילן עמר
אבא של ניצן
על עידן
גלעד ערמון

את עידן הכרתי כשהייתה בת 13 בטרום קדטיות. היא הרשימה את צוות המאמנים והצטרפה לנבחרת עד גיל 14. היא מאוד אוהבת כדורסל והתשוקה הגדולה הובילה את שנינו לשתף פעולה שנתיים לאחר מכן באקדמיה בוינגייט. רגעים משמחים התחלפו ברגעים קשים, אתגרים ומכשולים התחלפו בהישגים ובחברויות, ולמדתי ממנה שאפשר לחוות כאב ולהשתמש בו כדי לחיות את החיים במלואם.

דינה שלוש
אמא של עידן

מעבר למקצועיות, למסירות ולרצינות יש לגלעד עוד מישור שלם של חוכמה ותפיסת חיים שהוא מביא איתו ושמח לשתף את השחקניות. מתיחס אליהן תמיד כאל בוגרות ומאמין שמי שבאמת רוצה להצליח יכולה, אם זה יבוא ממנה. זה לא מובן מאליו, וכשחושבים על זה - לא קל ליישם. גלעד יודע מתי ללחוץ ואיך כדי לתת רוח גבית והמון תמיכה.

הילדה שלי זכתה לא רק במאמן כדורסל אלא באדם שהיה לצידה וליווה אותה בכל מצב ועל כך תודה רבה!

מאמין שמי שבאמת רוצה להצליח יכולה, אם זה יבוא ממנה. הילדה שלי זכתה לא רק במאמן כדורסל אלא באדם שהיה לצידה וליווה אותה בכל מצב ועל כך תודה רבה!

דינה שלוש
אמא של עידן
על הבת של רות
גלעד ערמון

את הילדה הצעירה שאימנתי הכרתי כשהייתה בקושי בת 12, שחקנית עם תשוקה לחיים ולמשחק שווידאה שהיא משקיעה את כל מה שיש לה לפני שהיא מסיימת אימון או משחק, דבר שהוביל אותה לשחק בכל הנבחרות הצעירות. לצד ספקות וחששות הייתה גם אמונה גדולה בדרך וזאת בזכות המשפחה שהייתה שם בכל צומת כדי לחזק ולתמוך.

רות
אמא לשחקנית נבחרות ישראל הצעירות

גלעד עבד עם הבת שלנו והעלה את רמת המשחק שלה לדרגה הגבוהה ביותר.

הוא התמקד בכשרונותיה ובסגנון המשחק שלה ועבד על שיפור כל המיומנויות, איתגר כל פעם מחדש, נתן מוטיבציה ומילים טובות.

גלעד דורש מסירות של 110% ועבודה קשה מצד השחקנים, שיוצאים מסופקים ומאושרים מההתקדמות שלהם ובעיקר עם הרגלים נכונים למוסר עבודה.

גלעד התמקד בכשרונותיה ובסגנון המשחק שלה ועבד על שיפור כל המיומנויות, איתגר כל פעם מחדש, נתן מוטיבציה ומילים טובות.

רות
אמא לשחקנית נבחרות ישראל הצעירות
על גולן
גלעד ערמון

פגשתי את גולן בתקופה שלי בעמק יזרעאל, וכשיצא לסיבוב הגדול עליו כל מאמן חולם - ביקור בתיכונים ובמכללות בארצות הברית - הערכתי אותו אף יותר. דרוש אומץ כדי להקדיש זמן כה רב ללמידה וענווה כדי לחזור ולהנחיל את אותם הדברים לדור הבא, וזה מסמל את גולן בעיניי.

גולן יבלונובסקי
מאמן במחלקת הנוער בעמק יזרעאל

את גלעד יצא לי להכיר כשאימן במחלקת הבנות של עמק יזרעאל ומאז אנחנו בקשר. תמיד מעשיר לדבר איתו ולהתייעץ בנושאים מקצועיים ופארא-מקצועיים, מלא בידע ובגישה למקורות הרחבת הידע, ובעל גישה מקצועית ומקצוענית ברמה גבוהה.

מי שחי את חיידק האימון, הכדורסל, הספורט, יודע שהתשוקה והדקויות שאפשר לרדת אליהן בשיחה עם עמית, היא ברזולוציה מאוד עמוקה, ואחד מאותם אנשים שכיף להגיע איתו לאותם עומקים, ומפרה לנהל איתו שיחות שכאלו הן ללא ספק גלעד.

מלא בידע ובגישה למקורות הרחבת הידע, ובעל גישה מקצועית ומקצוענית ברמה גבוהה. אחד מאותם אנשים שכיף להגיע איתו לאותם עומקים, ומפרה לנהל איתו שיחות שכאלו - זה ללא ספק גלעד.

גולן יבלונובסקי
מאמן במחלקת הנוער בעמק יזרעאל
על דניאל
גלעד ערמון

את דניאל אימנתי בעונת 2010-11 בנערות ב' לאומית באס"א ירושלים. נוצר בינינו קשר חיובי שנמשך לאורך שנים רבות ובו ניסיתי לעזור לדניאל בעניינים שונים לטובת ההתקדמות שלה. לאחרונה התחלנו שוב לעבוד יחד בצורה "רשמית" ופגשתי אישה צעירה שמחוייבת להתקדמות שלה ומסוגלת להתגבר על מכשולים קטנים וגדולים בחיוך.

דניאל קריינין
שחקנית כדורסל

בזכות גלעד, לאורך השנים, גיליתי עד כמה מאמץ והתמדה משתלמים ורכשתי אין-ספור כלים, הרגלים וכישורים שעוזרים לי עד היום בכל תחום בחיי. מהיכרותנו, אני משוכנעת שכל מי שיזכה לשתף עמו פעולה, בכל תחום, יצא נשכר.

גלעד מאפשר מרחב בטוח, על מגרש הכדורסל ועל המגרש שהוא החיים עצמם, בו דברים כמו טעויות ופחדים, שלרוב מלווים בתחושה לא נעימה, הופכים לכלי שמאפשר צמיחה, התקדמות והתפתחות. אלה ועוד מאפשרים לו לסייע בצורה המיטבית והמהותית ביותר למי שסביבו לצלוח כל אתגר, לעבור כל מכשול, ולזכור – תמיד קדימה.

ג'ון וודן אמר פעם שמאמן טוב יכול לשנות משחק, בעוד שמאמן מעולה יכול לשנות את החיים. אני בטוחה שהוא התכוון לגלעד.

גלעד מאפשר מרחב בטוח, על מגרש הכדורסל ועל המגרש שהוא החיים עצמם, בו דברים כמו טעויות ופחדים, שלרוב מלווים בתחושה לא נעימה, הופכים לכלי שמאפשר צמיחה, התקדמות והתפתחות.

דניאל קריינין
שחקנית כדורסל
על יערה
גלעד ערמון

את יערה הכרתי בשנה הראשונה שלי באקדמיה בוינגייט שהייתה גם השנה האחרונה שלה שם. שחקנית כדורסל מחויבת, ספורטאית שאפתנית וממוקדת ונערה בעלת תחומי עניין רבים ויכולת ניסוח מרשימה. לאורך הזמן הצלחנו לפתח מערכת יחסים מקצועית שעזרה לשנינו להתקדם.

יערה יצחקי
רכזת ליגת העל ונבחרת ישראל

הגעתי לפגישה הראשונה עם גלעד עם דף ריק, וכשיצאתי הוא היה די מלא.

הגעתי עם הרבה חלומות, ויצאתי עם מטרות.

עבדנו בצורה די אינטנסיבית בערך שנה וחצי.

אני חושבת שהעזרה הגדולה ביותר שקיבלתי ממנו, היא להבין מה אפשר להשיג בעבודה ממוקדת, מדויקת.

שכל דבר הוא עניין של תרגול, ומספיק חזרות.

כמה כל פעולה חשובה, ויש לתת עליה את הדעת.

וכמה רק אני, אחליט לאן אגיע.

Dream > Goal > Plan > Action > Reality

תודה על מסירות, הרבה ידע, נכונות לעזור, וצניעות גדולה.

העזרה הגדולה ביותר שקיבלתי ממנו, היא להבין מה אפשר להשיג בעבודה ממוקדת, מדויקת. כמה רק אני, אחליט לאן אגיע. תודה על מסירות, הרבה ידע, נכונות לעזור, וצניעות גדולה.

יערה יצחקי
רכזת ליגת העל ונבחרת ישראל
על נעם
גלעד ערמון

גדלתי בגליל העליון ושיחקתי שם במחלקת הנוער עד גיל 18. התחלתי את קריירת האימון שלי שם וב-2013 קיבלתי הצעה נהדרת לשוב לאמן שם ולעזור להרים מחדש את מחלקת הנערות. הגעתי למקום מסודר שיודע מה הוא רוצה, יש לו מטרות ברורות והוא מנוהל בצורה אנושית ומקצוענית. נעם היה אחראי על כל זה וידע מתי לתת לי ומתי לקבוע מה צריך, וידעתי שאני יכול להיות שקט.

נעם כהן
מאמן כדורסל ומנהל בגליל העליון

יצא לי לעבוד לצידו של גלעד במשך מספר שנים , גם כקולגה וגם כמנהל שלו.

גלעד מביא ידע עשיר מצד אחד עם רצון עז ללמוד ולהשתפר כמו מישהו שעדיין לא יודע. העבודה לצידו של גלעד היא מאתגרת מאד וסביבת העבודה תמיד שואפת לשיפור והתקדמות ובשום שלב אינה עומדת במקום.

כל שחקן או מערכת שדרכו של גלעד תשתלב בדרכו תמיד יהיה שותף לידע הכי עדכני, לרצון עז לדעת ולחקור ולמוטיבציה בלתי נגמרת.

מאחל את זה לכל מכרי ולספורט בישראל בכלל...

גלעד מביא ידע עשיר מצד אחד עם רצון עז ללמוד ולהשתפר כמו מישהו שעדיין לא יודע.

נעם כהן
מאמן כדורסל ומנהל בגליל העליון
על דור
גלעד ערמון

את דור הכרתי כשעוד לא הייתה בת 12. בשנתיים הראשונות אימנתי שחקנית שהייתה צעירה מרוב הקבוצה שלה, נסעה כל יום כמה שעות הלוך וחזור כדי להגיע לאימונים והראתה מיקוד גדול ורצון ענק להתקדם. בהמשך הצטלבו דרכינו בנבחרות הקדטיות והנערות וגם באקדמיה בוינגייט, המשכנו לשמור על קשר ולאחרונה חזרנו לשתף פעולה. דור היא רכזת ראשונה במכללה בין 50 הטובות בארה"ב ואצלה כדורסל הוא חלום שמתגשם.

דור סער
בארה"ב Maine רכזת מכללת

הכרתי את גלעד לראשונה כשאימן אותי מכיתה ז׳ ועד כיתה ח׳ במועדון הכדורסל עמק יזרעאל ומאז נוצר לנו חיבור מיוחד. לאחר מכן שמרנו על קשר צמוד לאורך כל השנים.

גם היום אני בקשר צמוד איתו והוא מעורב פעיל בקריירה שלי. אני משחקת כדורסל במכללת מיין בארה"ב. בשנתי השניה כאן התחלתי לעבוד עם גלעד והוא משמש עבורי יועץ מקצועי ומנטאלי והדבר שיפר מאוד את יכולתי האישית ותרומתי לקבוצה.  

מבחינתי הקשר שלנו מאוד מיוחד, גלעד הוא המנטור שלי והוא תמיד עזר (ועדיין עוזר) לי המון. הוא רציני, חכם, מדויק, דיסקרטי, חיובי, מקצועי, אמין ומסור ויש לו השפעה רבה וחלק נכבד בתהליך ובהתקדמות שלי.  

ממליצה בחום!!!

גלעד הוא המנטור שלי והוא תמיד עזר (ועדיין עוזר) לי המון. הוא רציני, חכם, מדויק, דיסקרטי, חיובי, מקצועי, אמין ומסור ויש לו השפעה רבה וחלק נכבד בתהליך ובהתקדמות שלי. ממליצה בחום!!!

דור סער
בארה"ב Maine רכזת מכללת

דברו
איתי

שמח לשמוע ממך.
אצור קשר בקרוב
אופס, תקלה בשליחה. אנא שלח שוב.